Ukrainian Family Lawyer in New York

Досвідчені російськомовні адвокати

ПРО НАШУ ЮРИДИЧНУ ФІРМУ

У Levoritz Law Firm ми – саме ті, про кого йдеться в нашій назві: група досвідчених юристів, які присвятили власні кар’єри наданню допомоги клієнтам, котрі мають перед собою мету і досягають позитивних результатів у рамках широкого діапазону галузей права. Колективні знання нашої неймовірно різнобічної команди дозволяють нам братися навіть за найскладніші та найрезонансніші справи, на представлення інтересів у яких можуть розраховувати ньюйоркці, коли вони більш за все цього потребують.

ukrainian card

Завдяки співробітництву з нашим юридичним офісом Ви зможете з максимальною користю для себе скористатися послугами команди адвокатів, які будуть на Вашому боці, адвокатів, які вийдуть «на килим», щоб битися за Вас самовіддано та професійно. Наші юристи мають за плечими десятки років досвіду в наданні широкого кола ключових юридичних послуг, в том числі в галузі цивільно-правових відносин, кримінальних правовідносин, ділових відносин, сімейних питань, апеляційного провадження, банкрутства, імміграції, а також планування спадщини/законодавства із захисту інтересів людей похилого віку. Тому незалежно від специфіки Вашої ситуації The Levoritz Law Group володіє професійною підготовкою, знаннями і ресурсами, щоб позитивно вплинути на результат Вашої справи.
Ми віримо в те, що кожний випадок – унікальний та вимагає певної тактики і плану дій. Жодних бланкетних стратегій чи шаблонних підходів, коли йдеться про підготовку Вашої справи. Незалежно від обставин Вашої ситуації або галузі права, до якої відноситься Ваша справа, ми будемо невпинно працювати, щоб допомогти Вам досягти Вашої мети.

huge
yonat2
yonat
yonat3

ЧИМ МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

Зверніться за безкоштовною консультацією або телефонуйте нам за номером: (718) 942-4004